Шуруповерти електричні

Електричні шуруповерти - асортимент, ціна

Електричні шуруповерти використовуються для монтажних робіт у будівельній галузі, наприклад, для загвинчування гіпсокартонних, металевих або дерев’яних конструкцій, а також для монтажу стінових покриттів та різних видів ремонтно-будівельних робіт. Електричний шуруповерт також добре працює під час покрівельних робіт або при монтажі покрівлі. Ми пропонуємо різні види електричних шуруповертів з регульованим крутним моментом і системою глибинного зчеплення. Електричні шуруповерти від DeWALT і Makita, які є переважно в нашій пропозиції, відрізняються ергономічним, зручним дизайном і високою довговічністю. Дуже важливо використовувати аксесуари високого класу - ми пропонуємо оригінальні аксесуари для шуруповертів, а також насадки і головки.

Електричний шуруповерт - як вибрати?

Електричні шуруповерти – надзвичайно корисний електроінструмент, який зарекомендує себе в найрізноманітніших монтажних, будівельних та монтажних роботах. У цій категорії ми представляємо акумуляторні шуруповерти, які відповідають потребам як професійних майстрів, майстерень, так і любителів.

Акумуляторні моделі для вимогливих клієнтів

Вам цікаво, що таке хороший акумуляторний шуруповерт і який пристрій буде найкращим рішенням у вашому випадку? Мережевий блок живлення забезпечить широку функціональність, потужність і правильну напругу для виконання робіт, пов'язаних із загвинчуванням, відкручуванням і свердлінням у будь-якому місці з доступом до електромережі.

Пропоновані в нашому магазині мережеві шуруповерти – це топова продукція відомих брендів. Кожен виробник шуруповертів та дрилі-шуруповертів, представлених у нашій пропозиції, є визнаною та перевіреною компанією.

Професійний електричний дриль/шуруповерт для всіх видів робіт

У нас є електродрилі та шуруповерти для всіх типів поверхонь, які забезпечують компактний і міцний корпус, кілька ступенів регулювання крутного моменту, регулювання передач і швидкознімні свердлильні патрони. Наші пристрої ідеально підходять для монтажу гіпсокартону, для столярних робіт або для кріплення металевих конструкцій.

Ми пропонуємо шуруповерти потужністю від 230 Вт до навіть 570 Вт, які сумісні з шурупами з максимальним діаметром від 4,8 мм до 6 мм. Кожне обладнання, яке ми пропонуємо, оснащене сучасними системами безпеки, які захищають обладнання від перевантажень.

Найпомітнішими продуктами в пропозиції нашого магазину є акумуляторні шуруповерти Makita та DeWalt.