Аксесуари та розхідники

Аксесуари та витратні матеріали для електроінструменту, ручного інструменту

Приналежності для електроінструментів, витратні матеріали для ручного інструменту - широкий асортимент з витратних матеріалів для кожного типу інструменту. Свердла по металу, бетону і всім іншим матеріалам. Диски для шліфування, різання металу, дерева, алюмінію. Алмазні диски для різання і шліфування бетону. Деревообробний інструмент - різці по дереву, всі види абразивів. Широка пропозиція розміщено в тематичних категоріях, що стосуються обробки конкретного матеріалу і групи електроінструментів. Інструменти доступні як в одиничних комплектаціях, так і в готових заводських наборах з витратні матеріали.

Приналежності для електроінструментів

У категорії приладдя для електроінструментів ви знайдете приналежності, які є частиною витратних матеріалів для електроінструментів і схильні до зносу після певного періоду використання. Пропонуємо широкий і різноманітний асортимент. До них відносяться:

  • Міцні та довговічні свердла по бетону, металу, дерева, скла і всім іншим матеріалам, доступним на ринку, сумісні з усіма типами свердел.
  • Високоякісні фрези для фрезерів, оснащених одним або декількома твердосплавними ножами і простий збірки.
  • Диски для різання металу, алмазні диски по бетону, каменю та кераміці, ідеально підходять для шліфувальних машин та відрізних верстатів.
  • Абразивні матеріали для шліфувальних кругів, паперу і пелюсткових дисків.
  • Ремені для стрічково-шліфувальних машин, шліфувальні головки, камені, диски і сталева вата.

Наша пропозиція створено з урахуванням потреб професіоналів і ентузіастів. Привабливі ціни та дуже широка пропозиція дозволяють покупцям знайти те, що їм потрібно, поєднуючи доступну ціну з високою якістю продукції.

Які купити Розхідники для інструменту?

Хочете, щоб ваші монтажні і ремонтні роботи йшли гладко і без серйозних перешкод? Ви повинні знати, що одних тільки електроінструментів для досягнення цієї мети недостатньо. Щоб вони правильно виконували свою роботу, вам потрібні відповідні аксесуари. У цій категорії продуктів ви знайдете аксесуари, включені в витратні матеріали для інструментів, які з часом зношуються.

Наш магазин відрізняється багатством і різноманітністю асортименту. Тут ви знайдете, серед іншого алмазні диски, використовувані в фрезерних і шліфувальних машинах. Вони використовуються для точної різки металу, а також керамічних матеріалів, бетону та каменю.

При використанні шліфувальних машинок, безсумнівно, стануть в нагоді абразивні матеріали у вигляді паперу, дисків і пелюсткових кіл. Також варто звернути увагу на точки заточки.

У нашому магазині ви також знайдете функціональні свердла по склу, дереву або металу, адаптовані до різних пристроїв. Також варто подумати про покупку професійних фрез, пильних полотен і верстатів, призначених для обробки дерева та інших матеріалів.

Акумулятори для електроінструментів, зарядні пристрої, всі види біт і аксесуарів до дрилі, перфоратори, шуруповерту. Аксесуари для деревообробного обладнання, полотна для пилок і електричних лобзиків 220В, аксесуари до фарбопультів і іншому пневматичної обладнанню.