Електроножиці

Сортувати:
Показати
Bosch GSC 75-16 (0601500500)
Шлістовие ножиці за металу зі зручною і швидкою зміною оснащення Шліцьові ножиці BOSCH GSC 75-16 Pro..
Артикул: 3165140843034
39567 грн
39567 грн
Детальніше
Sturm! ES9060P
..
Артикул: 6950533711925
7804 грн
7804 грн
Детальніше
Показано з 1 по 2 із 2 (1 сторінок)

Електроножиці для листового металу

У цій категорії ви знайдете електричні та акумуляторні ножиці для листового металу. Завдяки їм можна швидко і якісно різати різні види листів, металів і прутів. Ми пропонуємо продукти, призначені як для професіоналів, так і для любителів. Ми підготували для вас інструменти для різання листового металу з різними параметрами, серед яких ви неодмінно знайдете рішення відповідно до ваших потреб.

Електричні ножиці по листовому металу – призначення

Електричні ножиці для листового металу, також відомі як електроножиці, належать до групи електроінструментів, призначених для ручного різання сталі товщиною до 2,5 мм і алюмінію - до 3,5 мм у вигляді листового металу, гофрованого та трапецієвидного листа. Вони оснащені спеціальною плавно регульованою матрицею, що обертається на 360 градусів, що дозволяє різати трапецієподібні листи. Різання відбувається за допомогою набору регульованих ножів, відстань яких залежить від матеріалу, який розрізається. У разі м’яких матеріалів відстань між лезами ножиць для листового металу слід збільшити, і навпаки. Розрізання матеріалу здійснюється шляхом установки ножиць під кутом 15 градусів до поверхні матеріалу, що розрізається.

Електроножиці по листовому металу - види

Електричні ножиці для листового металу можна класифікувати за типом різу, який вони роблять. Ми розрізняємо прохідні ножиці, які використовуються для прямолінійного різу в твердих металевих листах, таких як нержавіюча сталь або холоднокатана сталь. Існують також ножиці, які можуть впоратися як з прямими, так і з лівими або правими зрізами.

Варто також згадати про промисловий зсув листів. Це обладнання, класифіковане за своєю будовою, відноситься до т. зв простих машин. У його роботі використовується принцип важеля. Важіль являє собою жорсткий, правильно сконструйований стрижень з нерухомою віссю обертання, він може бути одноплечим або двоплечим. Другий із представлених механізмів значно поширеніший. У ножицях для більш товстих листів використовувалися одноплечі важелі – важільні настільні ножиці. Традиційно електричні ножиці для листового металу оснащені двома важелями та одним шарнірним з’єднанням. Використовувати такі інструменти слід строго за призначенням, тобто їх не можна використовувати для різання сталевих прутів. Використання ножиць невідповідно до рекомендацій може призвести до їх повного знищення.

На що звернути увагу, купуючи елекроножиці для листового металу?

Електричні ножиці для листового металу можуть працювати від електрики або від акумулятора. У великих приміщеннях і в місцях, де доступ до електричної розетки утруднений, варто вибирати надзвичайно зручні моделі з живленням від батарей. Ви можете використовувати їх де завгодно. Недоліком такого типу виробів є обмежений час роботи, що залежить від акумулятора. Важлива і вага самого пристрою. Чим він легше, тим менше буде навантаження на руки, і робота буде комфортніше.

Якісні ножиці електричні мають леза з міцних матеріалів з тривалим терміном служби, що дозволяє швидко виконувати роботу. Робоча частина виробів, присвячених професіоналам, виготовлена ​​зі сталі HSS. Для зручності та безпеки використання електроножиць для листового металу велике значення має ручка, оскільки вона повинна міцно лежати в руці, щоб інструментом було легко керувати.