Ремонт

Ремонт будинку

Вирішивши відремонтувати свій будинок, ви можете вдихнути нове життя у свою стару будівлю. Це чудова можливість створити свій власний оригінальний простір, яким ми будемо радіти довгі роки. Без підтримки фахівців це не обійдеться – спеціалісти підлаштують обсяг робіт та необхідні матеріали під наш бюджет, підготують детальний графік ремонту та втілять плани.

Однак перед тим, як почати шукати потрібну команду, варто поповнити знання і підготуватися до того, що нас чекає під час ремонту будинку. Завдяки цьому ми уникнемо неприємних сюрпризів і доведемо все до останньої кнопки. Адже ремонт має бути в задоволення, а не ураган нервів!

Коли настав час ремонтувати свій будинок?

Першим сигналом для ремонту будинку може бути збільшення рахунків за опалення та глибокий холод, що ускладнює підтримання комфортної температури. Це ознака того, що у нас проблеми з теплоізоляцією будівлі або ефективністю системи опалення. Визначити точну причину допоможе фахівець, який не тільки проведе необхідні виміри, а й запропонує кілька рішень – може знадобитися, наприклад, установка нових вікон, заміна системи опалення або комплексний ремонт даху чи фасад.

Непроста електрика також підкаже нам, що настав час ремонтувати будинок. Повторні поломки, коротке замикання або «вибухання» запобіжників є першими ознаками несправності або зношеності електричної системи. Екстренного ремонту часто буває недостатньо. Його заміну краще спланувати швидко, якщо ми не хочемо піддавати наші пристрої пошкодженню, а свій будинок - пожежі.

Не тільки проблеми з установками, але й ... нудьга може змусити нас робити ремонтні роботи! Якщо ми надто втомилися від планування кімнат, їх облаштування не відповідає сучасним стандартам, а стіни просять фарбувати – настав час викликати професіоналів, які допоможуть запросити нові, ретельно продумані та довговічні рішення. Ремонт будинку змусить нас знову полюбити наш інтер’єр!

Що потрібно пам’ятати, плануючи ремонт?

Для капітального ремонту будинку знадобиться детальний графік роботи. Хоча створюватиметься фахівцем, плануючи ремонт, добре доповнити загальні знання про послідовність робіт. Завдяки цьому ми будемо належним чином координувати роботу окремих команд і підлаштовувати план до температури на вулиці.

Також не можна забувати про офіційні формальності. Варто пам’ятати, які роботи потребують лише повідомлення, а для яких – дозвіл на будівництво.

Треба буде повідомити про ремонт будинку, серед іншого автор:

  • роботи по фасаду - фарбування та утеплення,
  • штукатурка та утеплення внутрішніх стін,
  • заміна установок: електрики, води та каналізації, а також вентиляції,
  • заміна радіаторів,
  • встановлення нових дахових вікон,
  • заміна жолобів,
  • заміна покрівельного матеріалу,
  • будівництво під'їзду до гаража.

З іншого боку, ми повинні подати заяву на отримання дозволу на будівництво, якщо плануємо, наприклад:

  • зміна форми або розмірів віконних або дверних отворів,
  • заміна газової установки,
  • пристосування горища (наприклад, установка дахового вікна, посилення ферми даху або підняття будівлі),
  • будівництво або реконструкція тераси, балкона або зимового саду,
  • будівництво каміна.

Ремонт будинку - витрати

Щоб оцінити початкові витрати на ремонт будинку, краще звернутися безпосередньо до професіонала (одного або кількох), щоб дізнатися про ціни на пропоновані послуги. Однак пам’ятайте, що не варто дотримуватись таких розрахунків – остаточна оцінка кожного разу дещо відрізняється, а крім того, ми також повинні бути готові до появи незапланованих витрат.

Загальні витрати залежатимуть, зокрема, від за обсягом робіт, плановим стандартом, класом матеріалів, площею будівлі та її розташуванням, а також розцінками підрядників. Хоча фахівці обов’язково підготують для нас детальний кошторис, але при оцінці початкових витрат на ремонт будинку ми завжди можемо звернутися за порадою до друзів або членів сім’ї, які вже реалізували подібний проект. Як тільки ми дізнаємося, які роботи вони виконували та яку поверхню ремонтували, планувати початковий бюджет стане трохи легше.