Будівельні інструменти

Інструменти та розхідники - все, що вам потрібно

Інструменти та аксесуари - це розділ, де ви знайдете переважно будівельні інструменти витратні матеріали для майстерні та для різних будівельних робіт. Крім того, ви повністю обладнаєтесь захисним одягом та спеціальним обладнанням, за допомогою яких утримання чистоти при роботі займе небагато часу.

Ручний інструмент для кожного будинку

Основним обладнанням кожної майстерні, гаража та набору інструментів, що зберігаються, є ручні та вимірювальні інструменти, за допомогою яких можна не тільки вимірювати відстані, але й залишатися в безпеці, проводячи електроустановку. На додаток до детекторів, пробовідбірників і ватервейлерів, ви знайдете вимірювальні інструменти та стрічки - поряд з інструментами для ремонту та будівництва, завдяки їх використанню ви одночасно проведете швидку та ефективну реконструкцію.

Малярні та будівельні інструменти, необхідні під час ремонту

Ремонт стін можна виконати без особливих зусиль, якщо ви оберете ефективні та довговічні інструменти для фарбування - будь то пензлі або розпилювачі. Усі види цвяхів, гвинтів та болтів, які складають значну частину нашого асортименту, виявляться корисними не тільки під час будівельних та ремонтних робіт, а й щоденно, коли на стіну підвішують нову полицю або знову прикручують полиці та встановлені меблі. Якщо ви віддаєте перевагу виготовляти такі вироби самостійно, тут ви знайдете всі види ріжучого та обробного інструменту, які полегшать вам роботу з меблями.

Захистіть себе спецодягом

Будівельні та ремонтні роботи, а також ті, що проводяться поза домом - чи то в гаражі, чи в саду - залишать сліди (часто незмивні) на вашому одязі, і щоб уберегти його від забруднення, варто використовувати міцний робочий одяг. Ви також захистите свої очі від пилу та частинок розбризкуваної фарби завдяки окулярам та захисним маскам, також стане в нагоді шолом, рукавички та захисне взуття, яке захистить вашу голову, руки та ноги від травм.

Все, що потрібно вашому гаражу

Коли гараж також є домашньою майстернею, він потребує інструментального обладнання, включаючи електроінструменти, а також підготовку до поточного ремонту автомобіля. У нашій пропозиції ви знайдете набагато більше - приклади включають набори інструментів, інструменти для виконання фарбувальних робіт, зварювальних, монтажних. Широкий вибір пневмоінструментів.